Контакти

м. Костопіль.

+38 067 764 64 13

+38 067 257 73 85

    Наше підприємство реалізовує фанеру будь-яких видів і розмірів за найвигіднішими цінами. У нас ви можете купити фанеру оптом і в роздріб. Широкий асортимент забарвлень і типів задовольнить потреби навіть найвимогливіших покупців. Ми  здійснюємо поставки не тільки до по Рівненській області , але і по всій території України. А співпраця з найбільшими виробниками дозволяє реалізувати всю продукцію за прийнятними цінами, відмінним від інших компаній.

У продажу фанера:

 - ламінована

 - вологостійка

 - підвищеної вологостійкості

 - меблева

Купити фанеру в Костополі:

Фанера на відміну від інших пиломатеріалів володіє рядом переваг, а саме, має практично рівну міцність по всіх напрямах, мало жолобиться і практично не розтріскується, досить легко гнеться і вельми зручна для перевезення. Також до переваг можна віднести і те, що в ній немає наскрізних тріщин, листи мають досить великі розміри.

Досить широко фанеру застосовують при будівництві складських приміщень, різних господарських будівель, використання в якості опалубки, покрівельних конструкційних матеріалів, а також для виготовлення упаковки і тари, застосування в транспортному машинобудуванні.

Ціна на фанеру в нашій компанії залежить від розміру аркуша вироби, а також матеріалу, з якого вона виготовлена. Всі ціни вказані в каталозі.

 Особливості виробництва:

Фанера - це будівельний матеріал, який являє собою кілька тонких клеєних шарів деревини. Її склеюють з трьох і більше листів лущеного шпону і виробляють у вигляді якоїсь стрічки, з виразно заданою товщиною. За своїми експлуатаційними властивостями вона перевершує масивну деревину і виготовляється різних форматів, згідно ГОСТу. Як правило, вважається, що з якої породи виготовлені її зовнішні шари, то з такої ж породи і сама фанера. Шари називають шпоном, тобто кожен лист клеєної деревини - це кілька листів шпону.

 Застосування та переваги фанери:

Фанера в Костополі - досить перспективний матеріал, який за останній час розширив межі свого застосування. Завдяки своїм якостям її використовують і для проведення зовнішніх будівельних робіт.

Основні переваги фанери в тому, що процес виготовлення шпону останнім часом удосконалився, як результат, у виробництві сталі використовувати сучасну хімію, а саме: лакофарбові вироби, фарби, смоли. За рахунок цього водостійкі властивості підвищуються в кілька разів.

Фанера - це те, без чого не зможе обійтися жодне будівництво. Вона здатна полегшити всі конструкції. Завдяки своїй екологічній чистоті вироби з фанери у всьому світі розглядаються як вироби, зроблені з масиву деревини. Також, її широко використовують для виготовлення меблів, і те, якої якості буде вихідний матеріал, залежить якість виготовляється меблів.

Великою популярністю вона користується і в якості підстави для підлогових покриттів під ламінат, ковролін, паркет, лінолеум, тим самим виступаючи ще і відмінною теплозвукоізоляцією статі.

Пропонована нами фанера, ціна якої вказана в каталозі, відрізняється високою якістю, з поліпшеними характеристиками водонепроникності, міцності і біологічної стійкості.

Діяльність нашого підприємства спрямована на те, щоб клієнт завжди залишався задоволений якістю продукції, роботи і ціною. Наші послуги - це не тільки оптовий і роздрібний продаж фанери в Костополі та Рівненській області  і по всій території України, а й підбір потрібного будівельного матеріалу і багато іншого.

Наші висококваліфіковані фахівці завжди прийдуть на допомогу: підберуть необхідний матеріал, згідно Вашим запитам. Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір.

Оформити замовлення на фанеру можна по телефону. Наші досвідчені співробітники-консультанти відповідять Вам на всі питання щодо вартості фанери, наявності та доставки.

Вибираючи нас, Ви приємно здивуєтеся тому сервісу, який ми пропонуємо нашим клієнтам.

Вас цікавлять меблі?

Ви зможете купити їх прямо зараз. Якість та надійність - це наше кредо.

Default Theme
Layout Direction
Body
Background Color [r]
Text color [r]
Top
Top Background Image
Background Color [r]
Text color [r]
Bottom
Bottom Background Image
Background Color [r]
Text color [r]