Контакти

м. Костопіль.

+38 067 764 64 13

+38 067 257 73 85

ОСП (OSB-3) - ПЛИТА (OSB-3)
Плита ОСП, OSB (Oriented Strand Board) - це будівельний матеріал деревного походження. Він являє собою спресовану плиту, виготовлену з прямокутної стружки і синтетичної смоли методом гарячого пресування. Плита ОСБ в Костополі стала першою плитою деревного походження, яка була створена спеціально для будівництва.
Відмітна особливість цього матеріалу - досить товста і довга тріска (до 0,7 мм і до 150 мм відповідно), яка має різну спрямованість в шарах. Завдяки цій особливості, матеріал виготовляється в 3 або 4 шари. Така будова плити дозволяє порівнювати її з фанерою, а за своїми фізико-механічними властивостями плита ОСБ навіть надійніше, ніж ДСП, МДФ, ДВП.
Плита ОСБ - свого роду «поліпшена деревина», оскільки, зберігаючи в собі всі корисні якості масиву, вона не має таких недоліків, як сучки і різні напрямки волокон, властиві звичайному дереву.
ОСБ плити можуть застосовуватися в якості основного конструкційного матеріалу в дерев'яних будівлях, для виготовлення покрівельних панелей, панелей для стін, підлог і стель, садових меблів та будівель, конструкції лісів і опалубки для робіт з бетоном і т.д.
Гідності плит ОСБ
Особливий спосіб обробки деревної тріски і її точна орієнтація в зовнішніх шарах забезпечують такі характеристики плити ОСБ: однорідність, жорсткість і міцність; мінімальне число з'єднань при монтажі; мінімальні допуски в розмірах; підвищення ефективності праці; можливості для використання у вологому середовищі; нешкідливість для людини і економія природного деревини; привабливий зовнішній вигляд; стійкість до погодних умов.
Всі ці позитивні якості матеріалу обумовлені використанням натуральної деревини і застосуванням технології вирівнювання стружки гідрофобною емульсією і клеєм.
Мікроструктура зчепленої між собою стружки оберігає краї плити від обламування в процесі кріплення цвяхами або шурупами. Важливо й те, що плита володіє високою механічною стійкістю до деформуючих і вигину (що особливо актуально в скелетному будівництві).
Плита ОСБ в Костополі - це перша у світі плита, виготовлена на конвеєрному пресі. Завдяки цьому матеріал відрізняється стабільними розмірами, проявляє стійкість до ударів, різноманітним атмосферних умов, характеризується хорошою звукоізоляцією і простотою роботи з ним.

Застосування в будівництві:

 - Чорнова підлога. Плита OSB може бути використана як несучі лаги або суцільний настил.
 - Одношарова підлога. Може бути використаний і такий матеріал, але попередньо необхідно покрити плиту лаком або фарбою.
 - Знімна опалубка в будівельних роботах. ОСБ може бути використана до 50 разів, як опалубка під заливку бетону.
 - Балки перекриття. Їх застосовують у будівництві приватних будинків за типом котеджу. Балки служать покриттям, кроквяної системою або міжповерхових перекриттів.
 - Обшивка стін зовні. Плиту використовують як облицювальний матеріал.
 - Основа даху. Купити OSB ви можете також для будівництва покрівлі. Завдяки своїм властивостям звукопоглинання і гнучкості, даний матеріал сміливо використовують для основи металочерепиці, бетонної і бітумної черепиці.

Вас цікавлять меблі?

Ви зможете купити їх прямо зараз. Якість та надійність - це наше кредо.

Default Theme
Layout Direction
Body
Background Color [r]
Text color [r]
Top
Top Background Image
Background Color [r]
Text color [r]
Bottom
Bottom Background Image
Background Color [r]
Text color [r]