Контакти

м. Костопіль.

+38 067 764 64 13

+38 067 257 73 85

У сучасному світі багатофункціональність є необхідною умовою комфорту і успіху. Це стосується не тільки людей, а й речей, наприклад, меблів. З кожним роком вимоги, що пред'являються до меблів, стають все ВШЕ і суворіше. Якщо раніше заради «угорської стінки по блату» все інше відсувається в сторону, а самі меблі була головним об'єктом в кімнаті, то сьогодні ставлення до меблів змінилося в корені. Зараз набагато більшим попитом користуються вбудовані шафи на замовлення за індивідуальними розмірами та інші меблі, здатна служити людині, а не навпаки.

угловой шкаф купе под заказЧому варто вибрати шафа-купе на замовлення за індивідуальними розмірами?

Ми пропонуємо широкий вибір можливостей для кожного, хто хоче замовити шафу-купе в Костополі та Рівненській області. У нас Ви можете замовити як вбудовану шафу, так і окрему шафу-купе. У кожного з цих видів меблів є свої переваги. Так, вбудовані шафи-купе на замовлення допоможуть закрити нішу і зробити її функціональної, не забираючи місце для верхньої або нижньої кришки, а також задньої стінки шафи. Окрему шафу-купе можна переміщати в іншу кімнату або навіть в інше житло.

Готові меблі за каталогом часто не може задовольнити всіх побажань клієнта, так як сьогодні меблі можуть виконувати не тільки практичну функцію зі зберігання речей, але також і декоративну - завдяки великому асортименту різних оздоблювальних матеріалів. Крім того, у нас Ви можете замовити шафу-купе за своїми розмірами недорого, самостійно обираючи ті чи інші матеріали для його виготовлення. Як Ви вже здогадалися, ціни на шафи-купе на замовлення в Костополі та Рівненській області залежать від того, який саме шафа Вам потрібен, а також від вартості матеріалів, з яких він виготовлений. Наприклад, дві шафи одного розміру можуть сильно відрізнятися в ціні через різницю матеріалів заповнення дверей: звичайна ДСП коштуватиме менше, ніж двері зі скла з фотодруком.шафа купе з сакурою

Замовити вбудовану шафу на замовлення недорого можна, попередньо зателефонувавши за номерами телефонів, зазначених на сайті, або відвідавши наш офіс, адреса якого також вказано тут. Також Ви можете прорахувати і замовити шафи на лоджії і шафа в передпокій на замовлення недорого. Фахівці DSP Lux Decor готові запропонувати Вам варіанти як недорогих шаф-купе на замовлення, так і повністю ексклюзивних виробів - все залежить від Ваших бажань і можливостей.

Вас цікавлять меблі?

Ви зможете купити їх прямо зараз. Якість та надійність - це наше кредо.

Default Theme
Layout Direction
Body
Background Color [r]
Text color [r]
Top
Top Background Image
Background Color [r]
Text color [r]
Bottom
Bottom Background Image
Background Color [r]
Text color [r]