Контакти

м. Костопіль.

+38 067 764 64 13

+38 067 257 73 85

 На додаток до основної колекції ламінованих ДСП, яка налічує більше 150 декорів, та з метою задоволення ширшого сегменту споживачів, Swisspan by Sorbes представляє нову, ексклюзивну лінію декорів ламінованої ДСП NATUR (нім.- природа).

    Декори нової колекції були ретельно відібрані з-поміж великої кількості варіантів. До уваги приймалися багато чинників: це і досвід провідних європейських виробників меблів і уподобання та вимоги вітчизняних споживачів.

    Swisspan by Sorbes готова гнучко реагувати до потреб меблевого ринку. Це стосується як розширення кольорової гами ЛДСП, так і впровадження сучасних структур тиснення поверхні ламінованої ДСП, представлених в колекції NATUR. З випуском цієї колекції робота над її вдосконаленням та розширенням продовжується.

    Виробники меблів, які почали використовувати у своєму виробництві декори нової колекції, окрім збільшення кількості замовників та розширення ринку збуту, отримують конкурентну перевагу, виступаючи законодавцями нової, сучасної культури якості життя. Окрім того, вони отримують додаткову зручність, використовуючи високоякісну ламіновану ДСП одного виробника для задоволення потреб споживачів всіх сегментів ринку.

    Використання деревинних декорів колекції NATUR в інтер’єрі, і безпосередньо при виготовленні меблів, наповнює його теплом та затишком.

    Swisspan by Sorbes NATUR – це сучасний тренд, з наголосом на екологічність та природні мотиви.

    Меблі, виготовлені з використанням деревинних декорів колекції NATUR відмінно поєднуються з іншими матеріалами. І не важливо, який декор ви оберете,  ваші меблі все одно будуть найяскравішим елементом в оформленні, оскільки сама природа створила найдосконаліший малюнок.

    Всі сучасні деревинні декори, з яких складається колекція NATURпредставлені  у максимально наближеному природному вигляді та трьох тисненнях, 2 з яких - нові: WL (Вудлайн), SG (Гладка матова), BS (Бюро-стиль).

    Ламінована ДСП Swisspan by Sorbes NATUR виробляється розміром 2750 х 1830 мм, товщиною 10 та 18 мм.

Вас цікавлять меблі?

Ви зможете купити їх прямо зараз. Якість та надійність - це наше кредо.

Default Theme
Layout Direction
Body
Background Color [r]
Text color [r]
Top
Top Background Image
Background Color [r]
Text color [r]
Bottom
Bottom Background Image
Background Color [r]
Text color [r]