Контакти

м. Костопіль.

+38 067 764 64 13

+38 067 257 73 85

Ми займаємся виготовленням меблів на замовлення в Костополі та Рівненській області. Наші меблі робиться виключно з кращого матеріалу та комплектуючих до неї. Наші дизайнери допоможуть Вам у виборі і правильній розстановці меблів.

В умовах сучасних та малогабаритних квартир питання збільшення корисного простору в оселі ніколи не втрачає своєї актуальності. Допомогти збільшити кількість функціональної площі в квартирі допоможуть сучасні меблі, які здатні відмінно вписуватися в інтер'єр і мати велику місткість. Після прийняття рішення про покупку нових меблів виникає логічне питання, де замовити меблі, повністю відповідає всім Вашим вимогам.

Сьогодні існує безліч каталогів готових меблів, але часто такі меблі не здатні задовольнити всі вимоги та побажання клієнта щодо розмірів, конфігурації, матеріалів та фурнітури. Ми виготовляємо меблі на замовлення в Костополі та Рівненській області, та пропонуємо своїм клієнтам вигідні й практичні рішення в питаннях виготовлення меблів.

Переваги співпраці з нами.

Виготовлення меблів на замовлення в нашій компанії передбачає повністю індивідуальний підхід до кожного клієнта. Це означає, що Ви можете здійснити замовлення меблів за своїми розмірами та уподобаннями щодо матеріалів, меблевої фурнітури і колірної гами вироби. Меблі за індивідуальним замовленням — це відхід від буденності і сірості. Ми виконаємо будь-які Ваші побажання щодо зовнішнього вигляду меблів, ступеня її функціональності та якості меблевих матеріалів.

Не менш важливим аргументом на користь вибору меблів на замовлення за індивідуальними розмірами є доступність такого рішення. «DSP Lux Decor» — це не тільки недорогі меблі на замовлення, але й меблі на будь-який смак і достаток. Про те, як замовити меблі в Костополі за індивідуальними розмірами, Ви можете дізнатися прямо зараз. Для цього остаточно зателефонувати нам за вказаними номерами телефонів або написати листа на електронну пошту. Крім того, Ви можете відвідати нашу компанію по виготовленню меблів в Костополі за адресою вказаною в контактах.

Тут Ви можете дізнатися всі нюанси і вигоди від співпраці з компанією «DSP Lux Decor», порахувати приблизну вартість Вашого замовлення, а також отримати вичерпні відповіді на всі запитання про Вашої майбутньої меблів.

Вас цікавлять меблі?

Ви зможете купити їх прямо зараз. Якість та надійність - це наше кредо.

Default Theme
Layout Direction
Body
Background Color [r]
Text color [r]
Top
Top Background Image
Background Color [r]
Text color [r]
Bottom
Bottom Background Image
Background Color [r]
Text color [r]