Контакти

м. Костопіль.

+38 067 764 64 13

+38 067 257 73 85

Якісний ламінований МДФ за прийнятними цінами

Ламінований МДФ являє собою плиту, виготовлену з дуже дрібної деревної тирси і покриту спеціальною полімерною плівкою шляхом термічної обробки. МДФ ламінований стає все більш популярним день у день. Багато сучасні дизайнери вибирають цей матеріал для реалізації своїх божевільних ідей. І це не дивно! Адже головними перевагами ламінованого МДФ є:

доступна ціна;
екологічність і безпеку сировини;
лист МДФ ламінований має особливу твердість, порівняно з деякими породами дерева і матеріалами, тому він є ідеальним варіантом при  -  -  - виготовленні дверей та меблів;
 - довговічність;
 - міцність, стійкість до механічних пошкоджень і деформацій, завдяки додаванню натурального сполучного речовини;
 - здатність зберігати свою форму при різних впливах вологи і перепаді температурних режимів, що особливо актуально для ванн і кухонь;
 - плити МДФ ламіновані є рівномірними, що свідчить про відсутність перепадів товщини і різноманітних змін по всій площі;
 - не має вад, які властиві масиву дерева (сучки та інше);
 - гігієнічність - їх легко чистити за допомогою різних миючих засобів;
 - володіє підвищеним рівнем тепло- і звукоізоляції;
 - стійкість до вологи, випаровування та виникненню різного роду плісняви та грибка;
 - легкий в обробці - матеріал можна використовувати для виготовлення гнутих елементів.
Купити лист МДФ ламінований за розумною і прийнятною ціною можна на нашому  сайті. Вас приємно здивують наші ціни і асортимент.

Різновиди МДФ ламінованого

На сьогоднішній день ламінований МДФ виготовляють у двох варіантах:

МДФ ламінований з одного боку;
МДФ ламінований двосторонній.
Перший вид ламінованого МДФ застосовують при обробці приміщень і для виготовлення стінових панелей. Плити, ламіновані з двох сторін, активно використовують при створенні офісних меблів, шаф-купе та інших елементів меблів.

Використання ламінованих плит МДФ

Ламіноване МДФ активно використовується при виготовленні та оформленні фасадів:

 - корпусних меблів;

 - кухонних меблів;
 - офісних меблів;
 - шаф різноманітних складнощів;
 - перегородок;
 - виставкових стендів;
 - броньованих дверей і інших столярних виробів.

Завдяки своїм властивостям, такий матеріал надає виробам особливої неповторності та оригінальності. Щоб купити якісний ламінований МДФ за прийнятною ціною - досить звернутися в компанію «Еко Ліс». Ми пропонуємо широкий асортимент кольорів і відтінків ламінованого МДФ.

Технологія виготовлення ламінованого МДФ

МДФ ламінований виробляється з деревоволокнистої плити середньої площі. Процес виготовлення, як правило, складається з декількох етапів. Найчастіше для виготовлення МДФ беруть круглий ліс хвойних порід, який піддається окорке, дробленню в спеціальних апаратах і розщепленню на дрібні фракції, після чого отриману сировину пресується. У цей момент до матеріалу додається органічні зв'язуючі. Процес пресування проводить в умовах високого тиску і при високих температурах. Далі плита МДФ проходить спеціальну обробку: обрізаються крою і розпилюються на певні розміри. Пізніше плити проходять процедуру ламінування. Завдяки полімерній плівці, яка використовується при ламінуванні МДФ, сьогодні доступна величезна кількість кольорів і відтінків. Можна підібрати плити МДФ ламіновані різних деревних квітів, металевих відтінків або ін.

 

Вас цікавлять меблі?

Ви зможете купити їх прямо зараз. Якість та надійність - це наше кредо.

Default Theme
Layout Direction
Body
Background Color [r]
Text color [r]
Top
Top Background Image
Background Color [r]
Text color [r]
Bottom
Bottom Background Image
Background Color [r]
Text color [r]