Контакти

м. Костопіль.

+38 067 764 64 13

+38 067 257 73 85

    Меблева фурнітура - це цілий ряд допоміжних матеріалів, застосовуваних при виробництві меблів. Цей ряд налічує не один десяток тисяч найменувань. До них можна віднести різні петлі, шпінгалети, ручки, гачки, направляючі, запірні механізми та інші пристрої, що дозволяють забезпечити нормальне функціонування меблів. Існує фурнітура для відкривання, замикання і фіксації дверцят, для трансформації диванів, висунення ящиків, кріплення полиць та інші меблеві складові. І для того, щоб це функціонування здійснювалося належним чином, до меблевої фурнітурі пред'являється ряд вимог, основним серед яких є забезпечення безпечної експлуатації меблів і точну відповідність затвердженим європейським стандартам.

    Ми пропонуємо величезний асортимент меблевої фурнітури. Ви можете купити меблеву фурнітуру, необхідну конкретно для вашого випадку. У нас є практично все, від меблевих ручок і гачків, до розсувних систем і наповнення шаф-купе. Меблева фурнітура оптом і в роздріб, швидка доставка

     Ми пропонуємо якісну фурнітуру, необхідну для складання меблів. Меблеві стяжки, полкодержатели, петлі для навішення дверей, направляючі і системи розсувних дверей, всіляка лицьова фурнітура - все це є в наявності.

   Якщо вам потрібно купити фурнітуру для меблів елітного класу, ми раді вам запропонувати петлі і системи висунення ящиків, механізми підйому з доводчиками і демпферами. Для наповнення шаф є металеві ємності і утримувачі, зручні в
експлуатації, оснащені механізмами висування і повороту, що мають гарний зовнішній вигляд. Великий вибір меблевих ручок для дверцят і ящиків, як в класичному стилі, так і в стилі модерн.

    Ми працюємо з найкращими компаніями з виробництва фурнітури, як з України, так і з провідними виробниками з Німеччини, Австрії та інших європейських країн. Завдяки цьому, ви можете вибрати потрібну фурнітуру для меблів, виходячи з величезного списку доступних товарів різних компаній. Доступна меблева фурнітура в Костополі Рівненської області, також можлива доставка.

 

Вас цікавлять меблі?

Ви зможете купити їх прямо зараз. Якість та надійність - це наше кредо.

Default Theme
Layout Direction
Body
Background Color [r]
Text color [r]
Top
Top Background Image
Background Color [r]
Text color [r]
Bottom
Bottom Background Image
Background Color [r]
Text color [r]