Контакти

м. Костопіль.

+38 067 764 64 13

+38 067 257 73 85

Ламіноване ДВП в Костополі
ДВП, як зазвичай називають деревоволокнисті плити, виготовляються методом гарячого пресування спеціально підготовлених деревних волокон з додаванням деяких інгредієнтів і в'яжучих речовин, наприклад, штучної смоли. Плити одержали широке поширення в житловому будівництві для обробки вертикальних і горизонтальних поверхонь, у виробництві меблів в Костополі і різноманітною тари.

Широкому поширенню ДВП сприяли ряд його експлуатаційних якостей. За виробами з ДВП легко доглядати, їх можна обробляти миючими засобами і мити. Листи ДВП у Рівненській області легко піддаються обробці в домашніх умовах, їх можна пиляти, свердлити, заповнювати кріпильними виробами.

Ламінований ДВП, ціни
Ламінованої ДВП складається з декількох шарів: нижнього стабілізуючого шару з просоченої смолами паперу, основного несучого, шару декоративної спеціального паперу з нанесеним на неї малюнком і верхнього шару захисної плівки з акрилової або меламіновою смоли. 2 верхніх шару виконують декоративно-захисну функцію, від міцності і товщини захисної плівки залежить клас зносостійкості ДВП ламінованого.

Ламіноване ДВП поставляється в продаж листами розмірами 2850x2070x3.0мм. Можна зробити замовлення і вам доставлять листи потрібних розмірів. Товщина листів залежить від твердості матеріалу і, відповідно, його здатності деформуватися. Листи ДВП поділяються на: м'які (М), напівтверді (ПТ), тверді (Т), надтверді (СТ). Згідно маркам товщина листів: М - 8-25 мм; ПТ -4-8 мм; Т - 3-6 мм; СТ - 3-4 мм.

Ламіновані панелі ДВП
Листи ламінованого ДВП досить стійкі до дії вологи, не втрачають згодом первісної форми, більш біостійки і менш горючі, ніж вироби з натуральної деревини.

Листи ламінованого ДВП розрізняються за ціною в залежності від сорту. Листи можуть поставлятися 1, 2 і 3 сорту. До першого сорту пред'являють найсуворіші вимоги. Не допускається наявності ніяких дефектів. Листи 2 і 3 сорти можуть містити ряд дефектів, що надають незначний вплив на їх експлуатаційні якості.

ДВП ламіноване можна придбати, зробивши замовлення на нашому сайті.

Вас цікавлять меблі?

Ви зможете купити їх прямо зараз. Якість та надійність - це наше кредо.

Default Theme
Layout Direction
Body
Background Color [r]
Text color [r]
Top
Top Background Image
Background Color [r]
Text color [r]
Bottom
Bottom Background Image
Background Color [r]
Text color [r]